Liga Innowacji #2020

Za nami piąta edycja Ligi Innowacji 2019, która odbyła się w Łodzi. Wydarzenie okazało się ogromnym sukcesem, ponieważ dzięki nawiązaniu współpracy z proponowanymi firmami, aż 15 start upów zwiększyło swoje zasięgi i rozwinęło skrzydła. Dodatkowo przy pomocy doświadczonych doradców 25 przedsiębiorców zaprojektowało nowoczesne modele biznesowe, które w najbliższym czasie wejdą na łódzki rynek. Gratulacje!

Liga Innowacji #2020 – kto może się zapisać?

Liga Innowacji 2020 odbędzie się w Krakowie 18 listopada. Tegoroczną ideą będzie kultura innowacji i współodpowiedzialności w zespole. Jako, że organizacja jest otwarta na nowe relacje biznesowe – każdy zainteresowany (,który jest pełnoletni) może wziąć udział w wydarzeniu. Zapraszamy wszystkich chętnych przedsiębiorców, a także początkujących start upowców i kreatywnych poszukiwaczy inspiracji. Wystarczy jedynie zarejestrować się na oficjalnej stronie wydarzenia i śledzić terminy zapisów.

Liga Innowacji #2020 – zapisy

Zapisy na szóstą edycję Ligi Innowacji zostaną uruchomione niedługo, dlatego warto być czujnym. Jak co roku ilość miejsc na wydarzenie jest ograniczona, a cena może różnić się w zależności od puli biletów.